Karrier

Munkavégzés helye
Kaposvár
Szerződés típusa

Határozatlan idejű

Napi munkaidő

Teljes munkaidőben

Feladatok

  • szénacél és alumínium termékek gyártásának irányítása
  • gyártás folyamatosságának biztosítása
  • folyamatos kapcsolattartás az üzemvezetővel
  • készletek nyilvántartása
  • folyamatok fejlesztése
  • részvétel tervezési folyamatokban
  • termelési folyamat során felmerülő kérdések és problémák kezelése

Elvárások:
  • jó problémamegoldó készség, magabiztos fellépés és kommunikáció
  • korábbi szakmai tapasztalat
  • MS Office felhasználó szintű ismerete (Excel, Outlook)
  • Proaktív, kreatív, önálló és felelősségteljes munkavégzés, eredmény-, ill. hatékonyság-orientáltság

Bérezés:

  • megállapodás szerint

Elérhetőség:
Érdeklődni
az alábbi elérhetőségeken lehet:
30/864-5043;  30/412-0889; office@unitrade-auto.hu

Jelentkezési határidő: 2021.07.31.

Jelenleg nincs betöltetlen pozíció cégünknél

Jelenleg nincs betöltetlen pozíció cégünknél, de kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát részünkre, így ha az Ön szakmai tapasztalatának megfelelő állásajánlatunk lesz, közvetlenül is meg tudjuk keresni.