Karrier

Munkavégzés helye

  • Kaposvár

Szerződés típusa

  • Határozatlan idejű

Napi munkaidő

  • Teljes munkaidőben

Feladatok

  • CNC lemezhajlító gép biztonságos működtetése
  • Alapanyagok (fémlemezek) előkészítése
  • Hajlítási műveletek végrehajtása a gyártási terv szerint
  • Előírt mérések elvégzése, dokumentálása

Elvárások:

  • Önálló, precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • CNC gépkezelésben, élhajlításban szerzett szakmai tapasztalat
  • Műszaki rajzolvasási készség, műszerismeret, anyagismeret

Bérezés:

  • megállapodás szerint

Elérhetőség:

Érdeklődni
az alábbi elérhetőségeken lehet:  30/864-5043;  30/412-0889; office@unitrade-auto.hu

Jelentkezési határidő: 2021.09.24.

Jelenleg nincs betöltetlen pozíció cégünknél

Jelenleg nincs betöltetlen pozíció cégünknél, de kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát részünkre, így ha az Ön szakmai tapasztalatának megfelelő állásajánlatunk lesz, közvetlenül is meg tudjuk keresni.

Jelenleg nincsenek nyitott pozícióink, de kérjük, látogasson vissza későbbi időpontban az elérhető lehetőségekért.